Wyniki wyszukiwania

Znaleziono 14 podstron zawierających ""
1 Akademia Koszykówki Komorów awansowała do półfinałów Mistrzostw Polski U-13!
Trzy dni, trzy mecze i trzy wyniki ze średnią ponad 130 punktów dla Akademii Koszykówki Komorów w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski w Koszykówce Mężczyzn U-13. Wielkie brawa
2 Akademia Koszykówki Komorów zajęła 7. miejsce w Polsce w koszykówce U17M
W kategorii do lat 17 zespół Akademii Koszykówki Komorów po wygranej z GTK GLIWICE (66:62), zajął 7. miejsce w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Juniorów w Zielonej Górze.
3 Akademia Koszykówki Komorów Mistrzem Polski U13!
27 czerwca Akademia Koszykówki Komorów zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii do lat 13-tu.
4 UKS Akademia Koszykówki Komorów w Półfinałach Mistrzostw Polski U14!
Już po raz drugi w tym roku wielka koszykówka zagościła na parkiecie w Komorowie. W dniach 26 – 28 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej
5 Pierwsze miejsce na Mazowszu dla drużyny Akademii Koszykówki Komorów!
UKS AKADEMIA KOSZYKÓWKI Komorów wygrała na wyjeździe z MKS Pruszków 79 : 63. Tym samym Komorów zajął pierwsze miejsce na Mazowszu w kategorii u-13.
6 Ogólnopolski Turniej Koszykówki w gminie Michałowice
W dniach 24-26 listopada br., w gminie Michałowice, a mianowicie w szkołach w Komorowie i Nowej Wsi odbył się Ogólnopolski Turniej Koszykówki, pod patronatem wójt gminy
7 Mistrzowie Polski w urzędzie gminy!
11 września wójt gminy, Małgorzata Pachecka oraz przewodnicząca rady gminy, Beata Rycerska spotkały się z zawodnikami Akademii Koszykówki Komorów i ich trenerami, by wspólnie
8 Nasi koszykarze z podwójnym srebrem!
W miniony weekend nasi koszykarze zajęli II miejsce w European Youth Basketball League, gdzie o międzynarodowe mistrzostwo walczyły najlepsze zespoły do lat 15-stu z Litwy, Łotwy,
9 SUPER FINAL U-15 - EUROPEAN YOUTH BASKETBALL LEAGUE
Wójt Gminy Michałowice, Małgorzata Pachecka oraz UKS Akademia Koszykówki Komorów zaprasza na finał Euroligowego Turnieju Koszykówki do lat 15. (w dniach 14-16 kwietnia)